Forum Sekcji Archiwów Instytucji Naukowych i Kulturalnych  Stowarzyszenia Archiwistów Polskich

Forum Sekcji Archiwów Instytucji Naukowych i Kulturalnych Stowarzyszenia Archiwistów Polskich


#1 2011-05-20 09:33:29

MB77

Archiwista

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 3

Konferencja Sekcji w Przemyślu - Zaproszenie

Witam Serdecznie,

poniżej przekazuję wstępne informacje na temat konferencji w Przemyślu w dniach 5-8 października 2011r.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Jakub Paprotny
Archiwum
Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego


Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Sekcja Instytucji Naukowych i Kulturalnych
Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Oddział w Przemyślu
PTA „ARCHIWARIUSZ” w Przemyślu
Polska Akademia Nauk Archiwum w Warszawie
Archiwum Państwowe w Przemyślu

zapraszają na konferencję

nt. „Wielokulturowość w dokumencie archiwalnym”

która odbędzie się w Przemyślu w dniach 5 – 8 października 2011 r.

W ramach konferencji przewiduje się dwa dni sesyjne tj:

5 października w godzinach od 10 -tej do 15-tej  (6-8 referatów)
7 października w godzinach od 11-tej do 15-tej (6-8 referatów)
Organizatorzy zapraszają do zgłoszenia propozycji referatów do końca lipca 2011r. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: anowak@przemysl.ap.gov.pl   

W dniu 6 października przewidziana jest wycieczka do Lwowa połączona ze zwiedzaniem Centralnego Państwowego Archiwum Historycznego. W drodze powrotnej ze Lwowa zaplanowany jest  grill/kolacja w Wiosce Kozackiej  przy Hotelu Miraże w Sudowej Wiszni. 7 października po śniadaniu powrót do Przemyśla.

8 października w godzinach od 10-tej do 12-tej  podsumowanie i zakończenie konferencji.
W dniach 5 i 7 października w godzinach od 16-tej do 20-tej planowane jest zwiedzanie Przemyśla ( (05.10. starówka, katedra, Zamek Kazimierzowski, wyjazd wyciągiem na Kopiec Tatarski, nekropolie; 07.10. Arboretum Bolestraszyce, Forty Twierdzy Przemyśl)

Szczegółowy program konferencji zostanie podany w terminie późniejszym na stronach internetowych organizatorów
Miejsce konferencji Hotel Gloria w Przemyślu, ul. Wilczańska 4. Do dyspozycji gości basen i SPA.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (16) 670 35 38.
Osoby do kontaktu:
Anna Nowak
Elwira Augustyn

Miejsce Konferencji; Przemyśl, Hotel Gloria ul. Wilczańska 4
Zgłoszenie uczestnictwa.
Formularz zgłoszenia należy przesłać:
faks: (0-16) 670 35 38
lub e-mail: anowak@przemysl.ap.gov.pl
w terminie do 30 czerwca 2011r.

Opłata konferencyjna*) -150,00 zł
Płatna w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 30 czerwca 2011  r.
*) Uczestnictwo w wykładach, materiały konferencyjne

Deklarowane przez uczestnika koszty noclegów i wyżywienia płatne w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 30 czerwca 2011 r.
       
(cena 1 noclegu 60 zł): 04-05.10; 05-06.10; 06-07.10; 07-08.10         
(Śniadanie 15 zł): 05.10; 07.10; 08.10
(Obiad 25 zł): 05.10; 07.10; 08.10
(Kolacja 20zł): 05.10; 07.10

Wyjazd do Lwowa i uroczysta kolacja w Wiosce Kozackiej: 06.10 (łączny koszt wyjazdu 185 zł)

Wpłaty należy dokonać na konto bankowe Przemyskiego Towarzystwo Archiwistycznego „Archiwariusz”
NR KONTA:  72 1090 2750 0000 0006 8200 9555 z dopiskiem  „konferencja”

Ostatnio edytowany przez MB77 (2011-06-10 11:35:44)

Offline

 

#2 2011-07-06 12:28:20

 monika Kielce

Archiwista

6016109
Skąd: kielce
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 52
Skąd: Kielce

Re: Konferencja Sekcji w Przemyślu - Zaproszenie

Szanowni Państwo!

Na prośbę organizatorów konferencji w Przemyślu przesyłam najbardziej aktualne informacje organizacyjne. Program i zgłoszenie na konferencję są w formie plików do pobrania

Pozdrawiam Monika Marcinkowska

"W załączeniu przesyłam ukształtowany już program konferencji w Przemyślu. Jeżeli wpłyną jeszcze jakieś ciekawe propozycje tematów to postaram się także je włączyć do programu.
Ponieważ niema jeszcze zbyt wielu zgłoszeń a otrzymałam sygnały, że dobrze przyjęta byłaby możliwość płatności po wakacjach, zatem w zgłoszeniu uczestnictwa wydłużyłam terminy.
Dobrze byłoby aby na stronie SAP (ogólnej i sekcji) umieścić program zastępując dotychczasowa roboczą informację a także  w formularzu zgłoszeniowym zmienić daty tak jak w podanym załączniku lub po prostu zamienić formularze. Ponieważ ja nie mam uprawnień administratora, sama nie mogę tego zrobić zatem uprzejmie proszę, by materiały te szybko zostały przekazane właściwym osobom, które takiej zamiany mogą dokonać.
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu chce aby konferencja odbywała sie u nich. Myślę, że jest to dobry pomysł.
Pozdrawiam serdecznie
ANowak"


Pliki do pobrania:

Konferencja - zarys programu

Zaproszenie

Edit @Herfurt: Program i zaproszenie do pobrania po kliknięciu w linki.

Ostatnio edytowany przez monika Kielce (2011-07-07 08:57:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ Cynkowanie galwaniczne catering w warszawie wzory-zaproszen-slubnych.eu